Brief aan onze leden - Smart Fit, de slimste manier om fit te worden!
Blog
19
03
2020

Brief aan onze leden

Door Smart Fit 0

Beste sporter,

KIES ALSNOG JOUW COMPENSATIE

Een paar weken geleden hebben we je een aanbod gedaan voor compensatie van de periode die je door de coronacrisis niet kon sporten. Jij hebt daarop nog niet gereageerd. Mogelijk was dat jouw bewuste keuze, omdat je Smart Fit in deze moeilijk periode wilt steunen en daarom afziet van compensatie. Dat stellen we natuurlijk enorm op prijs! Bij geen reactie gaan we er dan ook vanuit dat jij ervoor kiest om ons te steunen. Bedankt!

 

Ben je er gewoon nog niet aan toegekomen jouw compensatie te kiezen, dan kun je dat hieronder alsnog doen. Heb je dat al wel gedaan, dan kun je lekker achterover leunen en hoef je niets te doen.

Na de crisis weer lekker sporten

We hopen dat de overheid de maatregelen snel wat kan versoepelen, waardoor het mogelijk is, vermoedelijk in een aangepaste vorm, de gym weer te openen voor jullie. Voorwaarde is dan wel dat we als finessbranche in staat zijn deze periode economisch te overleven. Onze vaste lasten lopen namelijk door, waarvan de loonkosten gedeeltelijk vergoed worden door de overheid, maar de huur van de vele vierkante meters die een gym nu eenmaal nodig heeft, moeten we helemaal zelf opbrengen. Daarom hebben we jou hard nodig om je in de toekomst trainingsfaciliteiten te kunnen blijven bieden, vandaar dat we de automatische incasso hebben moeten laten doorlopen.

Jij hebt een Pay Per Visit abonnement:

OPTIE 1: VERLENGING GELDIGHEIDSDUUR SPORTTEGOED,
WAARDOOR JE VOLLEDIG WORDT GECOMPENSEERD

De geldigheidsduur van je sporttegoed wordt verlengd met de periode van de sluiting. Je verliest niets en hebt ruim de tijd om je tegoed op te sporten.

OPTIE 2: STORTEN OP JE BARTEGOED,
VOLLEDIGE COMPENSATIE MET 50% EXTRA!

De betaalde abonnementsgelden tijdens de sluiting storten we op jouw bartegoed en als dank voor jouw trouw aan onze gym krijg je daar bovenop nog eens 50% extra bartegoed helemaal gratis.

OPTIE 3: LOVE FOR SMART FIT

Je begrijpt de lastige situatie voor Smart Fit en wilt graag eraan bijdragen dat we ook na de crisis jou nog een gave gym kunnen bieden. Daarom steun je het gehele Smart Fit team en zie af van enige compensatie. Wij waarderen jouw loyaliteit enorm!

Jij hebt een Smart Save / Smart Value abonnement:

OPTIE 1: INLOPEN, WAARDOOR JE VOLLEDIG WORDT GECOMPENSEERD

Je krijgt 25% korting op je abonnementsgeld van de komende maanden, totdat de gemiste trainingstijd is gecompenseerd/ingelopen.

OPTIE 2: STORTEN OP JE BARTEGOED,
VOLLEDIGE COMPENSATIE MET 50% EXTRA!

De betaalde abonnementsgelden tijdens de sluiting storten we op jouw bartegoed en als dank voor jouw trouw aan onze gym krijg je daar bovenop nog eens 50% extra bartegoed helemaal gratis.

OPTIE 3: LOVE FOR SMART FIT

Je begrijpt de lastige situatie voor Smart Fit en wilt graag eraan bijdragen dat we ook na de crisis jou nog een gave gym kunnen bieden. Daarom steun je het gehele Smart Fit team en zie af van enige compensatie. Wij waarderen jouw loyaliteit enorm!

VOOR ALLE ABONNEMENTEN GELDT BOVENDIEN:

  • Gratis een trainingsmaatje meenemen voor dezelfde periode als de sluiting (gaat in bij einde alle beperkingen).
  • Alle groepslessen gratis voor dezelfde periode als de sluiting, ook voor je trainingsmaatje (gaat in bij einde alle beperkingen).

Maak nu jouw keuze

Be smart, stay fit!